Publiek en pers over de Winterkaravaan

De vierde editie van de Winterkaravaan werd eind december 9 keer in de drukkerij Alkmaar opgevoerd. Publiek werd meegenomen op expeditie door de imposante ruimtes van het pand naar een divers palet van avontuurlijke voorstellingen. De voorstellingen vielen allen binnen het Karavaan-thema van dit seizoen: Groeizucht. Het was een overheerlijke editie: alle voorstellingen waren uitverkocht en werden bijzonder enthousiast ontvangen door publiek:


Reacties Publiek

“We hebben het vanaf begin tot het eind heel erg leuk gehad. Complimenten aan de organisatie en natuurlijk aan de kunstenaars. zo jong en heerlijk creatief.”
“Weer een bijzondere belevenis. Zeer diverse voorstellingen op een uitgesproken locatie. Het restaurant was echt top, een feestelijk sfeer en lekker eten!”
“Het is geweldig om deel te nemen aan de creativiteit en energie van jonge kunstenaars. Het geeft een positieve verwachting voor de toekomst.”

“Prachtig gedekte tafels en heel gezellig gegeten. Voorstellingen verrassend en heerlijk veel jong talent. Kortom genoten.”
“Net als vorig jaar heerlijk verrassend, mooie stemmen, prachtige boodschap en prikkelende voorstellingen”
“Dit wordt jaarlijkse traditie. Ik vind het super leuk.”

Landelijke pers

Ook de landelijke pers schreef mooie en lovende woorden over deze 4e editie:

“Deze vierde opnieuw voorbeeldig georganiseerde Winterkaravaan met glühwein en eenvoudige, goed verzorgde maaltijd is een zeer aantrekkelijk uitje voor iedereen die benieuwd is naar eigenzinnig jong talent.”
Scènes, Jos Schuring, 25-12-2019

“Juist daardoor werd deze vijfde editie van het festival van jonge theatermakers een heerlijke staalkaart van performance, toneel, podcast en muziektheater dat zich, net als vorig jaar, afspeelt in de voormalige drukkerij van onder andere het Noordhollands Dagblad. Een gigantisch gebouw dat volledig gestript is en sinds vier jaar leeg staat, rijp voor de sloop. De groeizucht van de gemeente Alkmaar legt haar prioriteit bij huisvesting. Begrijpelijk, maar Winterkaravaan laat ook zien wat voor alternatieven er zijn voor zo’n prachtig, industrieel monument.”

– Theaterkrant, Luuk Verpaalen, 29-12-2019

Alvast voor in de agenda: de Winterkaravaan 2020 is 23 t/m 30 december!

Recent nieuws

Moon Saris, Winterkaravaan 2025

KARAVAAN PRESENTEERT NIEUWE MAKERS VOOR WINTERKARAVAAN 2026

ALKMAAR – De makers van de elfde editie van Winterkaravaan zijn bekend. Van 21 tot en met 30 december brengt Karavaan drie nieuwe locatievoorstellingen van jonge theatermakers. Tijdens dit jaarlijkse talentontwikkelingstraject ontwikkelen zij nieuw werk op bijzondere plekken. Bezoekers ontdekken drie voorstellingen en sluiten de avond samen af met een sfeervol diner aan lange tafels.

Lees verder
Ronald Goedheer

NHD: ’Heb jij de djembé man ergens gezien?’ Ouderen genieten op Landgoed Akerendam volop van senioren-festival Volbloeiers

04-07-26 BEVERWIJK’Het theaterfestival waar je nooit te oud voor bent’, luidt de ondertitel van Volbloeiers. Een evenement dat voor de vierde maal neerstreek in Park Buitenplaats Akerendam in Beverwijk. Dik 350 senioren konden er genieten van optredens en workshops.

Lees verder
Sytze Bouma in glitterjurk voor voorstelling Club Roxy
Ies Kaczmarek

THEATER DE DRUKKERIJ TRAPT NIEUW SEIZOEN AF MET JONGE GETALENTEERDE THEATERMAKERS

02-07-26 ALKMAAR – Theater De Drukkerij, het theater van Karavaan, luidt het nieuwe seizoen in met een frisse reeks voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers die zich laten horen. De kaartverkoop is vanaf vandaag geopend.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen