Poezie in de kas

Een poëzie performance tussen rozengeur en hartepijn

Wout van Heck

Poëet en performer Lonneke van Heugten verwelkomt je in de geborgenheid van de kas. Tussen rozengeur en hartepijn trakteert ze je op haar gedichten.


Met haar creatieve poëzie onderzoekt ze wat tussen de regels speelt, wetend dat alles altijd anders kan. Ze put kracht uit wat verwelkt en zaait hoop uit wat bloeit. De zinnen zoemen en je gedachten gonzen. Wie weet ontspruit er spontaan een nieuw gedicht?

Festival Volbloeiers

Deze voorstelling is onderdeel van festival Volbloeiers! Op 3 juli verandert Buitenplaats Akerendam in Beverwijk in een sfeervol festivalterrein vol muziek, theater en activiteiten voor 70-plussers. Met één entreeticket bezoek je alle voorstellingen en activiteiten en bepaal je zelf hoe jouw ideale festivaldag eruitziet.

Over de maker

Lonneke van Heugten is poëet-performer, stadsdichter van Alkmaar en frontvrouw van poëziepunkband GALM. Haar gedichten ontvouwen zich in muziek, theater en beeld. Ze verwoordt met hart, hoofd en stem wat er tussen de regels speelt. 

In de pers

"Lonneke van Heugten "laat zien dat poëzie geen tekst op papier is, maar een levend onderzoek naar wat er tussen de regels speelt" "

uit het Bloembericht van de JC Bloem Stichting

Credits

Door: Lonneke van Heugten
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

tickets

Winkelwagen