Kunstenaar Ruud van Zon verzorgt een workshop Action Painting, geïnspireerd op Jackson Pollock. Het draait om vrijheid, beweging en loslaten van controle. Niet het eindresultaat, maar het maakplezier staat voorop! Met gieten, druppelen en spetteren ontstaat een expressief en persoonlijk kunstwerk. Een energieke, ontspannen workshop vol creativiteit.
Tijdens deze unieke workshop draait alles om vrijheid, energie en het loslaten van controle. Het gaat niet om het perfecte eindresultaat, maar juist om het plezier van het makenzelf. Geïnspireerd door de beroemde techniek van Jackson Pollock werken we niet met fijne, gedetailleerde penseelstreken, maar juist met beweging en expressie. We gieten, druppelen enspetteren verf op het doek, terwijl we ons laten leiden door spontaniteit en gevoel. Zo ontstaater een levendig kunstwerk dat voor iedereen anders en altijd verrassend is.
Onder begeleiding van Ruud van Zon ontdekken deelnemers hoe bevrijdend het kan zijn om gewoon te doen, te bewegen en te creëren zonder regels of verwachtingen. Het resultaat is een persoonlijk kunstwerk én vooral een vrolijke, kleurrijke ervaring.
Festival Volbloeiers
Deze activiteit is onderdeel van festival Volbloeiers! Op 3 juli verandert Buitenplaats Akerendam in Beverwijk in een sfeervol festivalterrein vol muziek, theater en activiteiten voor 70-plussers. Met één entreeticket bezoek je alle voorstellingen en activiteiten en bepaal je zelf hoe jouw ideale festivaldag eruitziet.