Met deze combideal geniet je van drie bijzondere voorstellingen: de hilarische muzikale rollercoaster Scantare, het spectaculaire DIXI op het landgoed en het sfeervolle boerderijconcert Un Brel Accordé. Tussendoor schuif je aan voor een heerlijke Burrito Veggie Mexicano en natuurlijk iets lekkers te drinken.
DIXI. - ABSOLUUT.
Als een festivalganger naar de toiletten vlucht om aan de drukte te ontsnappen, wordt hij onverwacht opgeslokt door een ondergrondse wereld. Wat volgt is een spectaculaire tocht terug naar boven door donkere gangen vol brute figuren. Een muzikale, energieke en beeldende voorstelling over vriendschap, vluchten en verdwalen.
SCANTARE! - SCHAFT
SCHAFT komt met een nieuw album! Na hun theatervoorstellingen en zomerhit ‘De Monnik en De Mol’ zijn de jongens terug. Absurd, brutaal en muzikaal nemen ze je mee in fantasie en meerstemmigheid, met een lach, een traan en nieuwe meezingers. SCANTARE! is een muzikale rollercoaster die je gewoon gezien moet hebben.
Boerderijconcert: Un Brel Accordé
In Un Brel Accordé brengen zanger Filip Jordens en gitarist Jokke Schreurs een intieme, akoestische ode aan Jacques Brel. Geen grootse show of theatrale bravoure, maar een warme luisterervaring waarin twee gitaren en de pure kracht van Brels muziek en teksten centraal staan. In de geest van Brel zelf versmelten Jordens en Schreurs woord en melodie tot ontroerende muzikale verhalen. Een moment van pure schoonheid en oprechte emotie – genieten in zijn meest authentieke vorm!
Laat je meevoeren door de intieme klanken van Un Brel Accordé, waarbij Filip Jordens en Jokke Schreurs de pure essentie van Jacques Brel tot leven brengen.
PROGRAMMA
17:30 – SCANTARE
18:00 – ETEN & DRINKEN
19:00 – DIXI.
20:30 – Boerderijconcert: Un Brel Accordé