Begin je kerst goed met een theaterexpeditie op kerstavond!

Zin om je kerst eens op een unieke manier te starten? Wat dacht je van een expeditie door een leegstaande drukkerij/fabriek in Alkmaar met theatervoorstellingen, winters eten, glühwein, haardvuur en winterbier - schuif op kerstavond (of middag!) aan bij de Winterkaravaan en begin je kerstdagen buitengewoon. En niet alleen ga je naar huis met een gevulde buik, maar ook boordevol inspiratie en beleving - heb je de volgende dagen aan de kersttafel eens iets anders te vertellen :) Kun je de 24e december niet? Dan zijn er gelukkig ook nog kaartjes voor de Winterkaravaan op 27, 28 en 29 december. Sommige tijden zijn uitverkocht - dus kijk snel even of jouw voorkeur er nog tussen zit!


Recent nieuws

Karavaan werkt samen met Inholland

De afgelopen weken is Karavaan enthousiast een samenwerking aangegaan met studenten van Inholland in Haarlem en Alkmaar, die een vernieuwend perspectief bieden en onderzoek doen naar het vergroten van de betrokkenheid van nieuwe doelgroepen bij Karavaan.

Lees verder
Keith Montgomery

KAARTVERKOOP ACHTSTE EDITIE WINTERKARAVAAN VAN START

ALKMAAR/STOMPETOREN - Karavaan brengt van 23 t/m 30 december weer een Winterkaravaan, dit keer strijkt het festival neer in Stompetoren. Het is de achtste editie van het talentontwikkelingsproject van Karavaan waarin drie jonge theatermakers een locatievoorstelling maken binnen het thema #uitdemaat. De kaartverkoop is dit weekend gestart.

Lees verder
Okke van Breemen

ONTDEK DE MAGIE VAN CULINAIRE GELUIDSKUNST IN THEATER DE DRUKKERIJ

ALKMAAR - In zijn zoektocht naar het best klinkende restaurant van Nederland ontwierp geluidskunstenaar Fedde Ten Berge interactieve klanktafels. Laat je tijdens Het Klankdiner verleiden door deze culinaire symfonie in Theater de Drukkerij van Karavaan. Wegens succes zijn er nog maar enkele kaarten beschikbaar, dus wees er snel bij.

Lees verder

Volg ons op social media!