FESTIVAL SPRINGTIJD LAAT BUURTBEWONERS KENNIS MAKEN MET JONGE THEATERMAKERS

ALKMAAR – Van 13 t/m 15 maart presenteren jonge theatermakers hun werk tijdens festival Springtijd in Theater de Drukkerij. Met dit festival brengt Karavaan theater dichter bij de wijk en biedt het een podium aan de theatermakers van de toekomst.


Drie dagen lang geniet je in Oudorp van avontuurlijk theater, inspirerende gesprekken en nieuwe ontmoetingen. In het theater in de voormalige drukkerij presenteert Karavaan iedere avond twee avontuurlijke voorstellingen en schuif je aan lange tafels voor een gezamenlijk diner. Een complete theaterervaring om te beleven!

TALENT UIT GROOTSCHERMER

De recent afgestudeerde Lizzy van Vleuten uit Grootschermer, die haar opleiding volgde aan de Amsterdamse Toneelschool & Kleinkunstacademie, brengt haar afstudeervoorstelling V&D agenda’s en andere essentiële levensbehoeften. In deze humoristische muziektheatervoorstelling neemt ze het publiek mee in de dagelijkse chaos, met een verrassende en komische kijk op het leven.

EEN COMPLETE AVOND

Van een muzikale menstruatiemissie tot futuristische dans: Springtijd biedt een verrassend en divers programma. Beleef K-Hole, een rauwe remix van Alice in Wonderland, Roodkapje en alles wat je vroeger niet mocht zien. In De opzegtermijn van Koos beland je op de werkvloer in een droogkomische tragikomedie over collega’s en cito-scores. Hacked brengt een indrukwekkende choreografie over de toekomst van de mens en kunstmatige intelligentie. Laat je meenemen in de droomwereld van Cowboy och Meisje, waar niets is wat het lijkt. En met NASA, 100 tampons en bloedende schaamte worden alle taboes rondom menstruatie op theatrale wijze doorbroken.

 Met drie verschillende programma’s en zes uiteenlopende voorstellingen is er voor ieder wat wils. 

Kies jouw favorieten, laat je verrassen en ontdek de theatermakers van morgen!

 Springtijd vindt plaats van 13 t/m 15 maart in Theater de Drukkerij.

Kijk voor meer informatie op www.karavaan.nl

Recent nieuws

Sulky M1 tijdens Grazende Zwaan
Moon Saris

KARAVAAN TRAPT KAARTVERKOOP AF VOOR FAMILIEFESTIVAL ‘GRAZENDE ZWAAN’

NIEUW-VENNEP – Van 19 tot en met 21 september brengt Karavaan de negende editie van het familiefestival Grazende Zwaan naar Landgoed Kleine Vennep in Nieuw-Vennep. Geniet met het hele gezin van familietheater, circus en allerlei leuke activiteiten in het landschap. De kaartverkoop is vandaag gestart en de eerste namen zijn bekend!

Lees verder
Ouderen maken een selfie met op de achtergrond een steltenloper
Foppe Schut

KARAVAAN ZET BEVERWIJK IN VOLLE BLOEI MET SENIORENFESTIVAL VOLBLOEIERS

BEVERWIJK – Op vrijdag 11 juli verandert Buitenplaats Akerendam opnieuw in een sfeervol festivalterrein, speciaal voor ouderen. Karavaan organiseert dan de derde editie van dit bijzondere evenement, boordevol theater, muziek en ontmoetingen.

Lees verder
Isan Vos tijdens Bovendrijven
KEITH MONTGOMERY

KARAVAAN VIERT 200 JAAR NOORDHOLLANDS KANAAL MET EEN THEATRALE EXPEDITIE

ALKMAAR– Het Noordhollands Kanaal bestaat 200 jaar. Dat bijzondere jubileum wordt dit jaar gevierd met een zomerse editie van Expeditie Alkmaars Kanaal: een theatrale fietstocht langs het water.

Lees verder

Volg ons op social media!

Winkelwagen