Hart van het festival

De drie scenografen van LABland zijn tijdens Karavaan 2015 verantwoordelijk voor de looks van het festivalhart. De bar en de vier windmolens geven de kern van Karavaan op elke locatie haar smoel en gevoel.


 

LABland is naast smaakmaker van het festival ook aanwezig als onderdeel van het programma. Met de ontroerende installatie Reststuk, het verhaal van een mensenleven aan de hand van de spullen van één persoon, in het stadspark van Alkmaar. En in de Haarlemmermeer, met de installatie waaraan nu nog gewerkt wordt, rondom de 12 pianocomposities van Stads/Einder van Arthur Wagenaar. Een deel van de installatie ontstaat tijdens de voorstelling zelf.

LABland maakt zichtbare, grote werken, het beweegt, geeft licht, maakt geluid: je kunt er niet omheen. Maar aan subtiliteit en intimiteit wordt niet ingeboet, je komt heel dichtbij. Er wordt door het drietal een oprechte relatie aangegaan met het onderwerp, van het uitgangspunt wordt niet afgeweken. De werken van Juul Dekker, Sofie Doeland en Roos Malta zijn spot-on en hartveroverend.
Onontkoombaar aanwezig tijdens Karavaan 2015.

Van 14 t/m 31 mei in elk festivalhart
Van 22 t/m 25 mei in Alkmaar tussen de bomen van het stadspark
Van 28 t/m 31 mei in Haarlemmermeer, met Stads/Einder van Arthur Wagenaar

Meer info over LABland

Recent nieuws

Moon Saris, Winterkaravaan 2025

KARAVAAN PRESENTEERT NIEUWE MAKERS VOOR WINTERKARAVAAN 2026

ALKMAAR – De makers van de elfde editie van Winterkaravaan zijn bekend. Van 21 tot en met 30 december brengt Karavaan drie nieuwe locatievoorstellingen van jonge theatermakers. Tijdens dit jaarlijkse talentontwikkelingstraject ontwikkelen zij nieuw werk op bijzondere plekken. Bezoekers ontdekken drie voorstellingen en sluiten de avond samen af met een sfeervol diner aan lange tafels.

Lees verder
Ronald Goedheer

NHD: ’Heb jij de djembé man ergens gezien?’ Ouderen genieten op Landgoed Akerendam volop van senioren-festival Volbloeiers

04-07-26 BEVERWIJK’Het theaterfestival waar je nooit te oud voor bent’, luidt de ondertitel van Volbloeiers. Een evenement dat voor de vierde maal neerstreek in Park Buitenplaats Akerendam in Beverwijk. Dik 350 senioren konden er genieten van optredens en workshops.

Lees verder
Sytze Bouma in glitterjurk voor voorstelling Club Roxy
Ies Kaczmarek

THEATER DE DRUKKERIJ TRAPT NIEUW SEIZOEN AF MET JONGE GETALENTEERDE THEATERMAKERS

02-07-26 ALKMAAR – Theater De Drukkerij, het theater van Karavaan, luidt het nieuwe seizoen in met een frisse reeks voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers die zich laten horen. De kaartverkoop is vanaf vandaag geopend.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen