KAARTVERKOOP SENIORENFESTIVAL VOLBLOEIERS IN BEVERWIJK VAN START

Ouderen maken een selfie met op de achtergrond een steltenloper
Foppe Schut

08-06-26 BEVERWIJK – Op 3 juli wordt Buitenplaats Akerendam opnieuw omgetoverd tot een sfeervol festival voor ouderen, georganiseerd door Karavaan. Het is de vierde editie vol theater, muziek en ontmoeting. De kaartverkoop is gestart.


Onder het motto ‘Het festival waar je nooit te oud voor bent’ presenteert Karavaan een gevarieerd programma speciaal voor 70-plussers. In de prachtige tuin van Buitenplaats Akerendam kunnen bezoekers tussen 12.00 en 17.30 uur hun eigen festivaldag samenstellen. Met één entreeticket zijn alle programmaonderdelen toegankelijk.

Dit jaar staan er bijzondere voorstellingen op het programma. Zo brengt acteur Remco Melles samen met cellist Yke Viersen de muzikale vertelvoorstelling Bomans klinkt, een sprookjesachtige voorstelling voor volwassenen geïnspireerd op het werk van Godfried Bomans. Aan de vijver speelt de Belgische theatermaker Dieter Missiaen met Compagnie Krak de beeldende en poëtische voorstelling KINTSUGI, over verlies, rouw en troost.

Ook muziektheater ontbreekt niet. In De Klank van IJs neemt Marlies Ruigrok bezoekers mee in een bijzondere muziektheatervoorstelling over transformatie, het verleggen van grenzen en het ontdekken van nieuwe gebieden in jezelf.

ZELF AAN DE SLAG!

Naast theater en muziek is er volop ruimte om zelf actief mee te doen. In de boomgaard verzorgt het Van Gogh Museum een schilderworkshop en liefhebbers van ritme kunnen deelnemen aan een workshop Afrikaanse percussie. Deze workshop maakt onderdeel uit van een zomerse reeks activiteiten op Buitenplaats Akerendam. Daarnaast zijn er gedichten te ontdekken in de kas van de Oranjerie en nodigt het festival uit tot ontmoeting, verwondering en het delen van verhalen.

Volbloeiers is een programma van Karavaan, bekend van buitengewoon theater op locatie. Het festival biedt een inspirerende en ontspannen dag in een unieke omgeving, speciaal voor ouderen die nieuwsgierig blijven naar kunst, cultuur en nieuwe ervaringen.

De entree bedraagt €18,50. Het festivalprogramma loopt van 12.00 tot 17.30 uur, met inloop vanaf 11.30 uur.

‘Volbloeiers’ is een programma van Karavaan, buitengewoon theater op locatie, en wordt mogelijk gemaakt door Fonds Sluyterman van Loo.

Meer informatie en tickets zijn te verkrijgen via www.volbloeiers.nl

Recent nieuws

Keith Montgomery

KAARTVERKOOP ELFDE EDITIE WINTERKARAVAAN GESTART

16-10-26 ALKMAAR/OUDORP - Karavaan brengt van 20 t/m 30 december weer een Winterkaravaan, het avontuurlijkste uitje tussen oud en nieuw. Dit keer strijkt het festival neer in Oudorp. Het is de elfde editie van het talentontwikkelingsproject van Karavaan waarin drie jonge theatermakers(collectieven) onder begeleiding van Karavaan een locatievoorstelling maken. De kaartverkoop is vandaag gestart.

Lees verder
Persoon danst in de voorstelling De lente vatte vlam
Sanja Marusic

THEATER DE DRUKKERIJ BRENGT INDRINGENDE MUZIEKTHEATERVOORSTELLING OVER DE PRIJS VAN VRIJHEID

09-10-2026 ALKMAAR – Op donderdag 15 oktober presenteert Theater De Drukkerij De lente vatte vlam, een aangrijpende muziektheatervoorstelling over idealisme, verzet en de vraag: hoe ver ga jij voor je idealen?

Lees verder
Rhodé Gerrits

EEN VERRASSENDE AVOND VOL THEATER EN MUZIEK IN THEATER DE DRUKKERIJ

ALKMAAR – Op donderdag 1 oktober presenteert Theater De Drukkerij BLIND DATE: een verrassende avond vol nieuw talent, frisse ideeën en inspirerend theater. Bezoekers krijgen een inkijkje in het maakproces van jonge theatermakers én zien een complete voorstelling.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen