Nieuw aan boord van team Karavaan: Karlijn

Karlijn Hemmer

We stellen je graag voor aan ons nieuwste teamlid Karlijn Hemmer. Karlijn gaat zich aankomend Karavaan Festival bezig houden met de productie van ons festivalhart en de voorstellingslocaties en zal aanspreekpunt zijn van al onze fijne vrijwilligers. Ze volgt hiermee onze lieve Ginger op, die gaat genieten van haar toekomstig moederschap.


Karlijn kent Karavaan Festival stiekem al een beetje, vorig jaar produceerde ze de voorstelling ‘Terug naar de Kersentuin‘ van Nieuw Utrechts Toneel die in een prachtige boomgaard in Oterleek speelde. Karlijn studeerde in 2017 af aan de opleiding Productie Podiumkunsten in Amsterdam.

Ze heeft er zin in: “De prachtige omgeving, afwisselende programmering en de sfeer van het festival spraken me direct aan. Dit jaar ben ik o.a. het aanspreekpunt voor alle vrijwilligers en ik heb zin om er, samen met hen en de rest van de medewerkers, een geweldig festival van te maken!”

En een geweldig festival gaat het worden, welkom aan boord Karlijn, en veel succes & plezier!

Recent nieuws

Keith Montgomery

GESLAAGDE OPENING VOOR KARAVAAN FESTIVAL EN YES IN MY BACKYARD – NOG T/M 29 MEI

ALKMAAR - Een groot publiek verzamelde zich op 17 verschillende locaties in de regio Alkmaar én in het bomvolle festivalhart voor de opening van KARAVAAN FESTIVAL en YES IN MY BACKYARD. In de speeches van burgemeester Schouten van Alkmaar en burgemeester Voskuil van Bergen werd de maatschappelijke en landschappelijke rol van Karavaan in de stad en de regio bezongen.

Lees verder
Moon Saris

BOERENSCHUREN VOL THEATER: KARAVAAN BRENGT VOORSTELLINGEN OVER ACTUELE BOERENTHEMA’S IN DE SCHERMER

Afgelopen vrijdagavond trapte Karavaan af bij biologische boerderij Natuurlijk Genoegen met de eerste locatievoorstelling van Karavaan Festival: BOER BEN IK!

Lees verder

BACKSTAGE BIJ: DE LAATSTE BOOM

Derdejaars studenten van ArtEZ Muziektheater maken een apocalyptisch-satirische muziektheater voorstelling over de verre, verre toekomst van de mensheid op Landgoed Ter Coulster. Een landgoed dat al 600 jaar bestaat. Wij mochten bij de repetities aanwezig zijn.

Lees verder

Volg ons op social media!