Nieuw aan boord van team Karavaan: Karlijn

Karlijn Hemmer

We stellen je graag voor aan ons nieuwste teamlid Karlijn Hemmer. Karlijn gaat zich aankomend Karavaan Festival bezig houden met de productie van ons festivalhart en de voorstellingslocaties en zal aanspreekpunt zijn van al onze fijne vrijwilligers. Ze volgt hiermee onze lieve Ginger op, die gaat genieten van haar toekomstig moederschap.


Karlijn kent Karavaan Festival stiekem al een beetje, vorig jaar produceerde ze de voorstelling ‘Terug naar de Kersentuin‘ van Nieuw Utrechts Toneel die in een prachtige boomgaard in Oterleek speelde. Karlijn studeerde in 2017 af aan de opleiding Productie Podiumkunsten in Amsterdam.

Ze heeft er zin in: “De prachtige omgeving, afwisselende programmering en de sfeer van het festival spraken me direct aan. Dit jaar ben ik o.a. het aanspreekpunt voor alle vrijwilligers en ik heb zin om er, samen met hen en de rest van de medewerkers, een geweldig festival van te maken!”

En een geweldig festival gaat het worden, welkom aan boord Karlijn, en veel succes & plezier!

Recent nieuws

Moon Saris, Winterkaravaan 2025

KARAVAAN PRESENTEERT NIEUWE MAKERS VOOR WINTERKARAVAAN 2026

ALKMAAR – De makers van de elfde editie van Winterkaravaan zijn bekend. Van 21 tot en met 30 december brengt Karavaan drie nieuwe locatievoorstellingen van jonge theatermakers. Tijdens dit jaarlijkse talentontwikkelingstraject ontwikkelen zij nieuw werk op bijzondere plekken. Bezoekers ontdekken drie voorstellingen en sluiten de avond samen af met een sfeervol diner aan lange tafels.

Lees verder
Ronald Goedheer

NHD: ’Heb jij de djembé man ergens gezien?’ Ouderen genieten op Landgoed Akerendam volop van senioren-festival Volbloeiers

04-07-26 BEVERWIJK’Het theaterfestival waar je nooit te oud voor bent’, luidt de ondertitel van Volbloeiers. Een evenement dat voor de vierde maal neerstreek in Park Buitenplaats Akerendam in Beverwijk. Dik 350 senioren konden er genieten van optredens en workshops.

Lees verder
Sytze Bouma in glitterjurk voor voorstelling Club Roxy
Ies Kaczmarek

THEATER DE DRUKKERIJ TRAPT NIEUW SEIZOEN AF MET JONGE GETALENTEERDE THEATERMAKERS

02-07-26 ALKMAAR – Theater De Drukkerij, het theater van Karavaan, luidt het nieuwe seizoen in met een frisse reeks voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers die zich laten horen. De kaartverkoop is vanaf vandaag geopend.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen