Nieuw aan boord van team Karavaan: Karlijn

Karlijn Hemmer

We stellen je graag voor aan ons nieuwste teamlid Karlijn Hemmer. Karlijn gaat zich aankomend Karavaan Festival bezig houden met de productie van ons festivalhart en de voorstellingslocaties en zal aanspreekpunt zijn van al onze fijne vrijwilligers. Ze volgt hiermee onze lieve Ginger op, die gaat genieten van haar toekomstig moederschap.


Karlijn kent Karavaan Festival stiekem al een beetje, vorig jaar produceerde ze de voorstelling ‘Terug naar de Kersentuin‘ van Nieuw Utrechts Toneel die in een prachtige boomgaard in Oterleek speelde. Karlijn studeerde in 2017 af aan de opleiding Productie Podiumkunsten in Amsterdam.

Ze heeft er zin in: “De prachtige omgeving, afwisselende programmering en de sfeer van het festival spraken me direct aan. Dit jaar ben ik o.a. het aanspreekpunt voor alle vrijwilligers en ik heb zin om er, samen met hen en de rest van de medewerkers, een geweldig festival van te maken!”

En een geweldig festival gaat het worden, welkom aan boord Karlijn, en veel succes & plezier!

Recent nieuws

Speelster, in oud Hollandse klederdracht, zit naast en verhuisdoos. Campagnebeeld voor de voorstelling Rosette & Baron door Koen Verheijden.
Keith Montgomery

KARAVAAN BRENGT THEATERVOORSTELLING MET STADSWANDELING OVER ONDERBELICHT SLAVERNIJVERLEDEN VAN ‘DE OOST’ TOT LEVEN IN ALKMAAR

ALKMAAR - Weinig mensen realiseren zich dat het Nederlandse slavernijverleden ook diepe sporen heeft nagelaten in ‘de Oost’ oftewel Indonesië. Tijdens Karavaan Festival 2025 krijgt dit hoofdstuk een gezicht met de theatervoorstelling Rosette & Baron ontwikkeld door Karavaan, in regie van Koen Verheijden, en een bijbehorende stadswandeling ontwikkeld in samenwerking met BersaMaju en Bureau Stennis.

Lees verder

KAARTVERKOOP SENIORENFESTIVAL VOLBLOEIERS IN BEVERWIJK VAN START

BEVERWIJK – Op vrijdag 11 juli wordt Buitenplaats Akerendam opnieuw omgetoverd tot een sfeervol festival voor ouderen, georganiseerd door Karavaan. Het is de derde editie vol theater, muziek en ontmoeting. De kaartverkoop is gestart.

Lees verder
speler van, De Boer Op, spreekt een groep mensen toe die aan lange tafels zitten. op de foto is ook een trekker te zien en de binnenkant van een schuur.

KARAVAAN PRESENTEERT ‘DE BOER OP’ – THEATER OVER HET PLATTELAND VAN NU

ANNA PAULOWNA – Op zondag 11 mei presenteert Karavaan een bijzondere locatievoorstelling in de voormalige aardappelboerderij Johanna’s Bos in Zuidschermer. Onder de titel De Boer Op beleef je drie korte scènes die je meenemen in het boerenleven van vandaag.

Lees verder

Volg ons op social media!

Winkelwagen