OPEN CALL VIDEO- EN ANDERE BEELDMAKERS: BRING YOUR OWN BEAMER (BYOB)

Op zaterdag 26 september organiseren Karavaan en De Pixel een Bring Your Own Beamer avond. Ben jij een filmmaker en/of digitale kunstenaar? Meld je dan aan voor Bring Your Own Beamer (BYOB).


BYOB is een open-source concept van Rafaël Rozendaal. Het is een viering van creativiteit en een verkenning van het medium projectie. Wereldwijd vonden inmiddels meer dan 350 edities plaats. Verwacht heel veel mediakunst op één avond.

MEEDOEN?

Wil je meedoen? Meld je dan aan voor de open call. Je werk projecteer je op een plek in het voormalige UWV-kantoor midden in het centrum van Alkmaar. Je bent in contact met een nieuwsgierig publiek en most of all: je bent in contact met een scala aan andere inspirerende beeldmakers.

Ter inspiratie en voorbeeld, check deze video van VJBooking. 

WERKPLAATS PAARDENMARKT – ALKMAAR – ZATERDAG 26 SEPTEMBER VAN 20:00 TOT 00:00 UUR.

Niet meedoen maar wel komen kijken? BYOB is gratis toegankelijk, blok je agenda!

Van: Karavaan x De Pixel
founder BYOB: Rafaël Rozendaal

 

BEKIJK HIER DE VOLLEDIGE OPEN CALL



Recent nieuws

Keith Montgomery, edit: Mischa Pranger

KAARTVERKOOP ELFDE EDITIE WINTERKARAVAAN GESTART

16-10-26 ALKMAAR/OUDORP - Karavaan brengt van 20 t/m 30 december weer een Winterkaravaan, het avontuurlijkste uitje tussen oud en nieuw. Dit keer strijkt het festival neer in Oudorp. Het is de elfde editie van het talentontwikkelingsproject van Karavaan waarin drie jonge theatermakers(collectieven) onder begeleiding van Karavaan een locatievoorstelling maken. De kaartverkoop is vandaag gestart.

Lees verder
Persoon danst in de voorstelling De lente vatte vlam
Sanja Marusic

THEATER DE DRUKKERIJ BRENGT INDRINGENDE MUZIEKTHEATERVOORSTELLING OVER DE PRIJS VAN VRIJHEID

09-10-2026 ALKMAAR – Op donderdag 15 oktober presenteert Theater De Drukkerij De lente vatte vlam, een aangrijpende muziektheatervoorstelling over idealisme, verzet en de vraag: hoe ver ga jij voor je idealen?

Lees verder
Rhodé Gerrits

EEN VERRASSENDE AVOND VOL THEATER EN MUZIEK IN THEATER DE DRUKKERIJ

ALKMAAR – Op donderdag 1 oktober presenteert Theater De Drukkerij BLIND DATE: een verrassende avond vol nieuw talent, frisse ideeën en inspirerend theater. Bezoekers krijgen een inkijkje in het maakproces van jonge theatermakers én zien een complete voorstelling.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen