Karavaan verliefd op Schermerhorn

foto: Emil de Jong, bewerking: Mischa Pranger

Noord Hollands Dagblad 24-11-21, Locatietheater kijken in een kerkje, een timmerwerkplaats en de loods van een transportbedrijf. En na afloop met z'n allen eten in de plaatselijke Grote Kerk. Dat zijn de ingrediënten voor Winterkaravaan op. 23,27,28,28, 29 en 30 december. Het publiek gaat op expeditie door Schermerhorn.


Recent nieuws

Keith Montgomery, edit: Mischa Pranger

KAARTVERKOOP ELFDE EDITIE WINTERKARAVAAN GESTART

16-10-26 ALKMAAR/OUDORP - Karavaan brengt van 20 t/m 30 december weer een Winterkaravaan, het avontuurlijkste uitje tussen oud en nieuw. Dit keer strijkt het festival neer in Oudorp. Het is de elfde editie van het talentontwikkelingsproject van Karavaan waarin drie jonge theatermakers(collectieven) onder begeleiding van Karavaan een locatievoorstelling maken. De kaartverkoop is vandaag gestart.

Lees verder
Persoon danst in de voorstelling De lente vatte vlam
Sanja Marusic

THEATER DE DRUKKERIJ BRENGT INDRINGENDE MUZIEKTHEATERVOORSTELLING OVER DE PRIJS VAN VRIJHEID

09-10-2026 ALKMAAR – Op donderdag 15 oktober presenteert Theater De Drukkerij De lente vatte vlam, een aangrijpende muziektheatervoorstelling over idealisme, verzet en de vraag: hoe ver ga jij voor je idealen?

Lees verder
Rhodé Gerrits

EEN VERRASSENDE AVOND VOL THEATER EN MUZIEK IN THEATER DE DRUKKERIJ

ALKMAAR – Op donderdag 1 oktober presenteert Theater De Drukkerij BLIND DATE: een verrassende avond vol nieuw talent, frisse ideeën en inspirerend theater. Bezoekers krijgen een inkijkje in het maakproces van jonge theatermakers én zien een complete voorstelling.

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen