RODI: Frederique deelt haar liefde voor Elvis

Roel en Frederique

03-06-2025 “Well, I quit my job down at the car wash…Left my mama a goodbye note” zong ze afgelopen vrijdag 30 mei in Studio 7 bij het ‘Yes in my Backyard’ festival . De Rotterdamse Frederique Spigt was gestrikt om deze avond op te treden. Dit deed zij samen met toetsenvirtuoos Roel Spanjers in een knusse tent in het Victoriepark.


“Ondanks dat ze 68 is klonk haar rauwe, bluesy stem nog uitstekend. Enige minpuntje waren de houten bankjes waar we op zaten, maar de muziek deed alles vergeten” zegt een bezoekster. Zoals de echte fans wel weten, is de Rotterdamse zangeres een groot liefhebber van ‘The King of Rock and Roll’. In het verleden heeft zij diverse optredens en projecten gedaan die gewijd zijn aan Elvis Presley. Daar kwamen dan ook enkele nummers van voorbij, zowel bekende, als minder bekende. Tevens kwamen de favoriete gospel-, rock- en roots-nummers van het duo aan bod. Denk aan: ‘If I can love somebody’(Frankie Miller) ,’Can’t let go’ (Lucinda Williams) en Gasoline and Matches (Buddy and Julie Miller).

Ballade 

Een trouwe fan zegt: “Ik vond de meerstemmig gezongen ballade ‘Heart and Soul’, begeleid op accordeon, echt schitterend. Het was een intiem concert. Ook leuk dat ze tussen de nummers door wat persoonlijke dingen deelde!” Een ander zegt: “Het was supergaaf!”

De Rotterdamse Spigt liet weten dat ze binnenkort samen met Sanne Wallis de Vries in het theater zal staan. De voorstelling ‘In Natura’ is op 29 oktober te zien in het Taqa theater in Alkmaar.

Filmpjes 

Een mededeling voor wie filmpjes maakt tijdens het festival van bekende artiesten. Dat is uit respect voor de artiest niet de bedoeling, je geniet bovendien met meer aandacht zonder smartphone. Het festival zal nog duren tot en met 9 juni.

Voor meer info zie www.yesinmybackyard.nl.

BRON: RODI

Recent nieuws

Sulky M1 tijdens Grazende Zwaan
Moon Saris

KARAVAAN TRAPT KAARTVERKOOP AF VOOR FAMILIEFESTIVAL ‘GRAZENDE ZWAAN’

NIEUW-VENNEP – Van 19 tot en met 21 september brengt Karavaan de negende editie van het familiefestival Grazende Zwaan naar Landgoed Kleine Vennep in Nieuw-Vennep. Geniet met het hele gezin van familietheater, circus en allerlei leuke activiteiten in het landschap. De kaartverkoop is vandaag gestart en de eerste namen zijn bekend!

Lees verder
Ouderen maken een selfie met op de achtergrond een steltenloper
Foppe Schut

KARAVAAN ZET BEVERWIJK IN VOLLE BLOEI MET SENIORENFESTIVAL VOLBLOEIERS

BEVERWIJK – Op vrijdag 11 juli verandert Buitenplaats Akerendam opnieuw in een sfeervol festivalterrein, speciaal voor ouderen. Karavaan organiseert dan de derde editie van dit bijzondere evenement, boordevol theater, muziek en ontmoetingen.

Lees verder
Isan Vos tijdens Bovendrijven
KEITH MONTGOMERY

KARAVAAN VIERT 200 JAAR NOORDHOLLANDS KANAAL MET EEN THEATRALE EXPEDITIE

ALKMAAR– Het Noordhollands Kanaal bestaat 200 jaar. Dat bijzondere jubileum wordt dit jaar gevierd met een zomerse editie van Expeditie Alkmaars Kanaal: een theatrale fietstocht langs het water.

Lees verder

Volg ons op social media!

Winkelwagen