EKOPLAZA FESTIVAL DEAL

Ekoplaza en Karavaan werken samen aan lekker eten voor de wereld van morgen. Ontdek het zelf met de Ekoplaza Festival Deal: doe voor min. € 25,- boodschappen bij Ekoplaza en ga gratis naar tentjestheater! En kom natuurlijk eten in het pop-up restaurant in het festivalhart!


Elke dag wordt er een festivalmaaltijd gekookt met (h)eerlijke ingrediënten van Ekoplaza.
En elke dag is er tentjestheater van Karavaan.
Een goede combi!
Heb je voor minimaal 25 euro boodschappen gedaan bij Ekoplaza, dan ontvang je een kortingscode waarmee je je gratis ticket voor een tentjestheatervoorstelling kunt scoren. Doe je boodschappen bij één van deze vestigingen van Ekoplaza:
Ekoplaza Alkmaar: tijdelijke winkel i.v.m. verbouwing op Laat 128
Ekoplaza Heerhugowaard: Middenwaard 116
Ekoplaza Heiloo: Stationsplein 28
Ekoplaza Schoorl: Heerweg 13
Klimaatrecept

In ons festivalhart vind je het Klimaatrecept: een gezellige aanschuif-tafel waar je terecht kunt met al je vragen over lekker eten en toch iets goeds doen voor het klimaat.


Hoe maak je een lekkere vegetarische maaltijd? Waarom is biologisch eten vaak duurder? En waar komt het eten op je bord eigenlijk vandaan? Dagelijks gaat Marjon Moed op EkoSafari in de Ekoplaza, op zoek naar onbeminde producten. Daarnaast is er van alles te proeven, ontdekken en te delen.

En elke dag maken we een live podcast!

Recent nieuws

Repelsteeltje. Je ziet drie acteurs op het podium springen
Foto: Greetje Mulder

FESTIVAL GRAZENDE ZWAAN BRENGT EEN WEEKEND VOL AVONTUURLIJK THEATER EN PLEZIER VOOR DE HELE FAMILIE

04-09-26 NIEUW-VENNEP – Van 18 t/m 20 september strijkt festival Grazende Zwaan neer op Landgoed Kleine Vennep in Nieuw-Vennep. Tijdens de tiende, feestelijke jubileumeditie staat een avontuurlijk familieprogramma klaar voor jong en oud.

Lees verder
PHV Media

GRAZENDE ZWAAN BRENGT BREL TOT LEVEN MET EEN INTIEM BOERDERIJCONCERT

25-08-26 NIEUW-VENNEP – Op 19 september komt de muziek van Jacques Brel tot leven tijdens een intiem boerderijconcert op Landgoed Kleine Vennep, onderdeel van festival Grazende Zwaan. In de monumentale schuur klinkt Brel zoals hij bedoeld is: puur, rauw en dichtbij.

Lees verder
daan in rolstoel met op de achtergrond bij de deur Sieb voor de voorstelling Wat ben ik waard

PRIJSWINNENDE VOORSTELLING LUIDT NIEUW SEIZOEN VAN DE DRUKKERIJ IN

17-08-26 ALKMAAR - Theater De Drukkerij, het theater van Karavaan, luidt het nieuwe seizoen in met een frisse reeks voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers. Daan Buringa trapt het seizoen op 24 september af met zijn indringende en prijswinnende voorstelling WAT B€N IK WAARD?

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen