KARAVAAN FESTIVAL BESPEELT KETELHUIS OP LANDGOED DUIN & BOSCH IN CASTRICUM

Tijdens Karavaan Festival 6 t/m 15 augustus landt de locatietheatervoorstelling ‘De meester en Margarita’ in het monumentale Ketelhuis op landgoed Duin & Bosch. Het muziektheater van KONVOOI/Orkater beleeft in Castricum haar locatietheater-première. 


De vijf spelers/zangers nemen je mee in het verhaal van ‘De meester en Margarita’ waarin de duivel Moskou bezoekt om daar het zelfbedrog van haar inwoners te ontmaskeren.
We ontmoeten een jonge dichter die ervan overtuigd raakt dat hij in een leugen leeft, een depressieve schrijver die zichzelf heeft laten opsluiten in een psychiatrische inrichting en Margarita, die boven alles op zoek is naar iets waars. Omdat op het landgoed oorspronkelijk het psychiatrisch ziekenhuis Duin en Bosch zat, vond het festival dit de perfecte locatie voor deze voorstelling.

KONVOOI onderzoekt aan de hand van Boelgakovs meesterwerk ‘De meester en Margarita’ hoe de mens zich staande houdt in een wereld waarin waarheid haar waarde verloren lijkt te hebben. Het is een zoektocht naar houvast in een tijd waarin ieder mens recht heeft op zijn eigen werkelijkheid en feiten ook maar een mening zijn.

Diner-arrangement Russische Stijl

De voorstelling is uit te breiden met het diner-arrangement ‘Theater & Diner Russische stijl’, waarbij je aanschuift bij ‘De Oude Keuken’ voor een verrassend – Russisch getint – tweegangendiner en koffie toe. Leuk is ook dat bezoekers de voorstelling kunnen combineren met één van de vele fiets- en wandelroutes door de prachtige duinen en bossen om het landgoed heen.

‘De meester en Margarita’ is te zien vrijdag 6 t/m zondag 9 augustus.

Recent nieuws

Repelsteeltje. Je ziet drie acteurs op het podium springen
Foto: Greetje Mulder

FESTIVAL GRAZENDE ZWAAN BRENGT EEN WEEKEND VOL AVONTUURLIJK THEATER EN PLEZIER VOOR DE HELE FAMILIE

04-09-26 NIEUW-VENNEP – Van 18 t/m 20 september strijkt festival Grazende Zwaan neer op Landgoed Kleine Vennep in Nieuw-Vennep. Tijdens de tiende, feestelijke jubileumeditie staat een avontuurlijk familieprogramma klaar voor jong en oud.

Lees verder
PHV Media

GRAZENDE ZWAAN BRENGT BREL TOT LEVEN MET EEN INTIEM BOERDERIJCONCERT

25-08-26 NIEUW-VENNEP – Op 19 september komt de muziek van Jacques Brel tot leven tijdens een intiem boerderijconcert op Landgoed Kleine Vennep, onderdeel van festival Grazende Zwaan. In de monumentale schuur klinkt Brel zoals hij bedoeld is: puur, rauw en dichtbij.

Lees verder
daan in rolstoel met op de achtergrond bij de deur Sieb voor de voorstelling Wat ben ik waard

PRIJSWINNENDE VOORSTELLING LUIDT NIEUW SEIZOEN VAN DE DRUKKERIJ IN

17-08-26 ALKMAAR - Theater De Drukkerij, het theater van Karavaan, luidt het nieuwe seizoen in met een frisse reeks voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers. Daan Buringa trapt het seizoen op 24 september af met zijn indringende en prijswinnende voorstelling WAT B€N IK WAARD?

Lees verder
De laatste voorstellingen direct in je mailbox?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Volg ons op social media!

Winkelwagen