In HELL IS FULL kampt de hel met een woningtekort. Als ‘oplossing’ worden helgangers terug naar aarde geworpen. Een overspannen duivelfiguur opent de poorten van de hel. Op een achteraflocatie in Oudorp slaat een groep hun kamp op.
Klimaat, politiek, economie en identiteit. Plak het woord ‘crisis’ er aan vast en je hoort ons dagelijkse nieuws. We leven in een permanente staat van verstoring.
In de spektakelvoorstelling HELL IS FULL kampt de onderwereld met een groot woningstekort. De oplossing? Alle helgangers worden terug naar aarde geworpen en op een vergeten stukje land in het kleine Oudorp gedropt. Wanneer de bonte groep zich in onze samenleving van fatbikes, drugsmoorden, toxic influencers, manospheres, anti-AZC-rellen en steekincidenten probeert te mengen blijkt dat er voor de helgangers helemaal geen plek meer is.
HELL IS FULL is een spectaculaire strijd voor bestaansruimte. De voorstelling is muzikaal, beeldend, talig en tackelt sociale ontheemding en extreme gevolgen van uitsluiting. Is het in de bovenwereld wel zo veel beter?
Over de maker
MTG Overhoop, bestaande uit Pernille Laban, Timou Lourens, Mus Motus en Jovan Smilda maakt rauwe guerilla-performances in de buitenruimte. Ze transformeren alledaagse realiteit tot muzikaal en beeldend absurdisme waar geen ontkomen aan is. Publiek staat niet veilig langs de zijlijn, maar middenin het spektakel.
Over Winterkaravaan
Deze voorstelling is onderdeel van de Winterkaravaan. Tijdens Winterkaravaan nemen we je mee op expeditie door Oudorp. Op drie locaties zie je prachtige voorstellingen van jonge makers. Daarnaast is een winterse maaltijd aan lange tafels onderdeel van het programma. Met je ticket zie je dus 3 voorstellingen en ga je lekker eten.