Natuurtheater Zwemzucht in premiere op festival Grazende Zwaan



Foto: Nico van Ganzenwinkel

De premiere van het natuurtheater Zwemzucht gaat dit weekend in premiere op theaterfestival Grazende Zwaan in Nieuw-Vennep. Zwemzucht is de nieuwe voorstelling van het duo Bosboys.


In de prachtige waterrijke omgeving van de polders rondom boerderij Kleine Vennep komt dit natuurtheater in optima forma geheel tot zijn recht. Zwemzucht is een voorstelling van Bosboys: de twee aanstormende, zeer getalenteerde, mimers Jurriaan de Vos en Jasper Koopmans. Zij zijn opgegroeid in het bos en op de heide, dus zoeken deze bosjongens naar een manier om hun twee liefdes, natuur en theater, samen te brengen.
Dat resulteert, hoe kan het ook anders, in natuurtheater. Ze duiken op naast de Noordelijke randweg, ver weg van de drukte van de stad. Ze zijn op zoek naar hun natuurlijke habitat. Ze rennen, springen, worstelen, staan op en gaan door.

Zwemzucht is te zien op 22 september 15:30 (premiere) en 18:30 en op 23 september 12:00 en 15:00 uur. Grazende Zwaan is een festival voor de hele familie boordevol theater, muziek, eten, drinken, doen en meer op en om de boerderij van 21 t/m 23 september 2018!

Recent nieuws

TAXI TAXI - Yes In My BackYard
Keith Montgomery

KARAVAAN EN PODIUM VICTORIE KONDIGEN EERSTE ARTIESTEN AAN VOOR ZOMERS FESTIVAL YES IN MY BACKYARD

ALKMAAR – Van 29 mei t/m 1 juni en 7 t/m 9 juni 2025 keert het leukste festival van Alkmaar terug: Yes In My BackYard in het Victoriepark. Karavaan en Podium Victorie bundelen opnieuw hun krachten om een zomers programma neer te zetten. Vandaag start de verkoop van de Early Bird tickets en worden de eerste namen onthuld.

Lees verder
Scenefoto K-Hole, Springtijd
Moon Saris

JONGE THEATERMAKERS LATEN PUBLIEK VERWONDEREN TIJDENS FESTIVAL SPRINGTIJD IN THEATER DE DRUKKERIJ

ALKMAAR – Van 13 t/m 15 maart stond Theater de Drukkerij in het teken van de derde, succesvolle editie van Springtijd. Dit festival van Karavaan, dat avontuurlijk werk van jonge theatermakers presenteert, zorgde drie dagen lang voor een drukbezocht festival voor een enthousiast publiek.

Lees verder
Strandbeest op het strand met Calefax Rietkwintet en Theo Jansen
Nichon Glerum

KAARTVERKOOP VOOR SPECTACULAIRE ‘STRANDBEEST ZINGT’ IN HARGEN AAN ZEE GESTART

ALKMAAR – Mysterieuze wezens die over het strand wandelen en voortbewegen door de wind. Karavaan Festival brengt de bekende Strandbeesten van Theo Jansen naar Hargen aan Zee van 2 t/m 6 juni. De kaartverkoop is vanaf vandaag gestart!

Lees verder

Volg ons op social media!

Winkelwagen