Op YIMBY: Straattheater voor jong en oud

Compagnie Charly

Op het festival 'Yes in my backyard' (YIMBY) kom je elke dag voor gratis straattheater. Met straattheater en circusvoorstellingen MIKMAK, Boat, Villa Verdraaid, Kontrol, Moda Domo, Expressolo, De Gillende Keukenprins en onweerstaanbare slapstick van het Belgische Compagnie Charlie is er voor het hele gezin genoeg te beleven. Er is de dansvoorstelling Life is short. Buy that dress en ook Hendrick-Jan de Stuntman is van de partij. Dat wordt genieten in de zomervakantie!


Programma Straattheater

Peek-a-boo – 6 aug
Villa Verdraaid – 7 aug
Boat – 8 aug
Springtime – 8 aug
MikMak – 11 aug
Life is short. Buy that dress – 12 aug
De Gillende Keukenprins – 13 aug
Kontrol – 14 aug
Moda Domo – 15 aug
Expressolo – 15 aug

Recent nieuws

Sulky M1 tijdens Grazende Zwaan
Moon Saris

KARAVAAN TRAPT KAARTVERKOOP AF VOOR FAMILIEFESTIVAL ‘GRAZENDE ZWAAN’

NIEUW-VENNEP – Van 19 tot en met 21 september brengt Karavaan de negende editie van het familiefestival Grazende Zwaan naar Landgoed Kleine Vennep in Nieuw-Vennep. Geniet met het hele gezin van familietheater, circus en allerlei leuke activiteiten in het landschap. De kaartverkoop is vandaag gestart en de eerste namen zijn bekend!

Lees verder
Ouderen maken een selfie met op de achtergrond een steltenloper
Foppe Schut

KARAVAAN ZET BEVERWIJK IN VOLLE BLOEI MET SENIORENFESTIVAL VOLBLOEIERS

BEVERWIJK – Op vrijdag 11 juli verandert Buitenplaats Akerendam opnieuw in een sfeervol festivalterrein, speciaal voor ouderen. Karavaan organiseert dan de derde editie van dit bijzondere evenement, boordevol theater, muziek en ontmoetingen.

Lees verder
Isan Vos tijdens Bovendrijven
KEITH MONTGOMERY

KARAVAAN VIERT 200 JAAR NOORDHOLLANDS KANAAL MET EEN THEATRALE EXPEDITIE

ALKMAAR– Het Noordhollands Kanaal bestaat 200 jaar. Dat bijzondere jubileum wordt dit jaar gevierd met een zomerse editie van Expeditie Alkmaars Kanaal: een theatrale fietstocht langs het water.

Lees verder

Volg ons op social media!

Winkelwagen